kontakty

fotomirekle@gmail.com / +420 731 513 991 / lepeskamiroslav@gmail.com

komerční fotografie

…komerční fotografie převážně z technických oborů. Potřeby zákazníků jsou samozřejmě širší, než jen produktová fotografie výrobků. A tak pod pojmem komerční fotografie naleznete nejen výrobky, strojní zařízení, výrobní a administrativní prostory, ale především fotografie lidí, kteří organizace vytvářejí. Najdete zde i dokumentární fotografie pro firmy, města, společenské organizace i soukromé osoby. Podklady pro knihy, katalogy, produkční letáky a weby.

Realizace zakázky je vždy tam, kde je to nejvýhodnější. A to je ve většině případů u zákazníka. Přijedu za vámi a na místě projednáme konkrétní potřeby a možnosti.

Ceny za fotoslužby 2018-9

+420 731 513 991

fotomirekle@gmail.com

facebook stránka / Linked in

IČ: 10245511

Potřebujete fotografie:

produktů

výrobního prostředí

portrét z výroby

byznys portréty

profilové fotky na CV a blog

ilustrační fotky pro blog a média


Něco o mě

Fotografování mi umožňuje soustředit se na světlo. Pozorovat jak ovlivňuje tváře lidí, předměty, krajinu. Nadšení pro fotografii jsem pocítil v prvních letech základní školy, kdy jsem s Flexaretou chodil po okolí a zkoušel zachytit záběry, které mi připadaly zajímavé. Stále jsem  zkoušel docílit kouzla snímků z fotografických knih. Mnoho let jsem objevoval kompozici obrazu a světlo. I když jsem s výsledky nemohl být spokojený, samotný proces pořízení snímků a jejich zpracování mi přinášel radost a pocity štěstí. Uvědomuji si, že to ve mě zůstalo i po dobu, kdy jsem se věnoval zcela jiným oborům. Nadšení pro věc je pro mne zdrojem energie danou aktivitu rozvíjet a zdokonalovat se v ní. Po roce 2000 jsem se postupně začal fotografii věnovat intenzivněji. Z počátku jsem si to ani sám neuvědomoval, ale začínal jsem vidět světlo tak nějak jinak. Postupně jsem zjišťoval, že stále více potřebuji vyvažovat pracovní svět techniky něčím kreativním a tvůrčím. Znovu jsem po několikaleté pauze zašel do čáslavského fotoklubu (založen r. 1919), ve kterém jsem členem od roku 85. Postupně jsem rozpoznával, která témata jsou mi blízká a přes další hledání a nalézání jdu cestou portrétní a  reportážní fotografie. Fotka mi pomáhá vidět svět z více úhlů a také realizovat se v prožívání Života. Být plně v přítomném okamžiku.