kontakty

miroslav@lepeska.cz / +420 731 513 991

fotoslužby

Co nabízím?

Portrétní fotografii, byznys portrét, osobní portrét pro tištěná i elektronických média.

Produktovou komerční fotografii pro propagační a dokumentární účely. Pro webovou prezentaci, obálky knih, časopisů, novin, firemních newsletterů s orientací zaměřenou spíše k technickým oborům.

Fotoreportáže z veřejných a soukromých akcí a aktivit. Například  firemní akce, svatby, oslavy, některé koncerty a plesy, vernisáže výstav, divadelní představení, fotky pro plakáty, pozvánky a obaly DVD.

Výstupem focení mohou být nejen digitální data ale i tištěné fotografie na široké škále materiálů. Od papírového plakátu po plátna, textilie, plasty, hliník a další používané podklady. Mohu vám z fotografií připravit fotoknihu, případně vám s jejím sestavením mohu pomoci. Pocházím z Čáslavi a většinu prací realizuji v okruhu sta kilometrů, především ve Středočeském kraji včetně Prahy. Váš projekt je možné nafotit v lokacích, na kterých se dohodneme. Při vzájemné domluvě není větší dopravní vzdálenost překážkou. Spolupracuji s grafiky, tiskaři, vizážisty a konkrétní projekt můžeme realizovat do finální podoby plakátu, pozvánky, obalu, knihy, výstavy. 

Využijte kontaktů k rezervaci termínu.

Ceny za foto služby 2016.

Cenovou nabídku (balíček), pro Vás vytvořím na míru, podle konkrétních požadavků.

+420 731 513 991 / miroslav@lepeska.cz / IČ: 10245511

nabídka

Fotografické služby, včetně fotografií na papíře a dalších materiálech (plátno, plasty, kov, textil a další). Mohu vám z fotografií připravit fotoknihu, případně vám s jejím sestavením mohu pomoci. Realizovat váš projekt můžeme v lokacích, na kterých se dohodneme. Při vzájemné domluvě není větší dopravní vzdálenost překážkou. Spolupracuji s grafiky, tiskaři, vizážisty a konkrétní projekt můžeme realizovat do finální podoby plakátu, pozvánky, obalu, knihy, výstavy.
Dále nabízím konzultace při výběru foto techniky, zaškolení a pomoc se zvládnutím jejich funkcí. Rovněž vám mohu pomoci při zvládnutí zpracování fotografií. Hodinová sazba začíná na 300,- podle náročnosti. Neváhejte mi napsat nebo zavolat s konkrétním dotazem, problémem či požadavkem.