kontakty

miroslav@lepeska.cz / +420 731 513 991

služby

Co nabízím?

Portrétní fotografii, byznys portrét, osobní portrét pro tištěná i elektronických média.

Produktovou a propagační fotografii, především z technických oborů.

Fotoreportáže z veřejných a soukromých akcí a aktivit. Například  firemní akce, svatby, oslavy, některé koncerty a plesy, vernisáže výstav, divadelní představení, fotky pro plakáty, pozvánky a obaly DVD.

Výstupem focení mohou být nejen digitální data ale i tištěné fotografie na široké škále materiálů. Od papírového plakátu po plátna, textilie, plasty, hliník a další používané podklady. Mohu vám z fotografií připravit fotoknihu, případně vám s jejím sestavením mohu pomoci. Pocházím z Čáslavi a většinu prací realizuji ve Středočeském kraji včetně Prahy.  Váš projekt je možné nafotit v lokacích, na kterých se dohodneme. Při vzájemné domluvě není větší dopravní vzdálenost překážkou. Spolupracuji s dalšími profesionály a pro konkrétní projekt utvoříme tým, který se postará o vizáž a celkovou úpravu, ale také o následné grafické návrhy, a jejich realizaci do tiskové podoby plakátu, pozvánky, obalu, knihy.

Využijte kontaktů k rezervaci termínu.

Ceny za foto služby 2016.

Cenovou nabídku (balíček), pro Vás vytvořím na míru, podle konkrétních požadavků.

+420 731 513 991 / miroslav@lepeska.cz / IČ: 10245511

Co nabízím?

Výstupem focení mohou být nejen digitální data ale i tištěné fotografie na široké škále materiálů. Od papírového plakátu po plátna, textilie, plasty, hliník a další používané podklady. Mohu vám z fotografií připravit fotoknihu, případně vám s jejím sestavením mohu pomoci. Pocházím z Čáslavi a většinu prací realizuji ve Středočeském kraji včetně Prahy. Váš projekt je možné nafotit v lokacích, na kterých se dohodneme. Při vzájemné domluvě není větší dopravní vzdálenost překážkou. Spolupracuji s dalšími profesionály a pro konkrétní projekt utvoříme tým, který se postará o vizáž a celkovou úpravu, ale také o následné grafické návrhy, a jejich realizaci do tiskové podoby plakátu, pozvánky, obalu, knihy... Nabízím konzultace při výběru foto techniky, zaškolení a pomoc se zvládnutím jejich funkcí. Pomoc při zpracování dat. Konzultace je možná v rámci osobního setkání. Cena za konzultaci je 300,-/hod. Nabídka je určená pro širokou veřejnost.

Využijte kontaktů k rezervaci termínu pro focení nebo konzultace.

Cenovou nabídku (balíček), pro Vás vytvořím na míru, podle konkrétních požadavků.

+420 731 513 991 / miroslav@lepeska.cz / IČ: 10245511