PŘEDSVATEBNÍ SCHŮZKA rande s fotografem

Vyberte si fotografa, který je Vám sympatický a jehož fotografie se Vám opravdu líbí, vždyť bude součástí Vaší svatby a fotografie trvalou vzpomínkou na Váš den.

Předsvatební schůzka – rande s fotografem je příjemnou součástí příprav na svatební den. Je to trochu o focení a popovídání si o vaší plánované svatbě. Probereme vše podstatné a nafotíme set fotografií. Vyzkoušíte si spolupráci se mnou a trošku se i poznáme, když už budu součástí vaší svatby.

Je-li to reálné potkám se s vámi na místech konání svatby a řešíme i místa focení ve svatební den.


Pro realizaci zakázky budu potřebovat váš kontakt pro vystavení dokladu, ale také e-mail pro komunikaci a telefon, na kterém budete k zastižení i v den svatby.

S vašimi osobními údaji zacházím v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. Údaje potřebuji pro realizaci zakázky a následné vyúčtování.


Během setkání probereme také to, co vše budeme během svatebního dne fotografovat :

 • Místo obřadu, čas od kdy budu na akci přítomen a připraven fotografovat, čas obřadu
 • Svatební přípravy – není to nutné, ale k současnému trendu to patří a dotváří to svatební příběh. Je to významná součást dění ve svatebního dne.
 • Přesun na obřad – pokud bude na jiném místě než jsou přípravy a následná hostina, budeme fotit i přesun, Bude například v kočáře, historickým vozidlem nebo zcela jinak?
 • Obřad bude v interiéru síně, kostela, hradu, zámku? Nebo bude venku a za jakých podmínek?
 • Společné fotografie s hosty, rodiči, přáteli a kamarády. Jak bude organizováno následné focení nevěsty a ženicha, kolik mu věnujeme času a jak ten čas stráví ostatní hosté?
 • Svatební hostina – proslovy, oběd, pauza na focení, následný tanec a krájení dortu. Harmonogram bývá různý někdy operativně měněný přímo podle situace v den D. I to vše je dobré vědět předem a když s tím počítáte nijak už to pak nenaruší svatební veselí.
 • Tanec a následná párty – bude živá hudba?
 • Večerní párové focení?

Otázek vzniká mnoho stejně jako množství svatebních zvyků a velikosti svatby. Při svatbě v kruhu nejužší rodiny jich spousty není třeba řešit.

Probereme také výsledný výstup focení a to zda to budou fotografie na papíře, svatební foto kniha či třeba společná v rámu. 

Spontánní společné fotky před obřadem – když je to možné, dělám vždy nějakou tu společnou fotku, na které často ještě nejsou všichni, kteří dorazí na obřad, ale tento záběr bývá emočně zajímavý. Některé páry mají i další součásti obřadu, svatební specifické rituály. Potřebuji to vědět, abych zachytil vše důležité.

Styl oblečení – barvy šatů nevěsty, závoj – bude nevěsta mít při obřadu závoj přes tvář? Vlečka, barva šatů drůžiček – budou-li.

Dá se čekat nějaké překvapení od kamarádů? Fotograf by neměl být překvapen!

Prvních pár fotografií v elektronické podobě vám pošlu do dvou dnů a ostatní dodám obvykle do týdne nebo do smluvené doby.

svatební fotokniha lepeska fotograf
svatební foto kniha – provedení, velikost, počet výtisků
 • v elektronické formě přes galerii na zabezpečeném serveru
 • až si vyberete a domluvíme se, tak i vytištěné v domluvených rozměrech
 • svatební foto kniha – provedení, velikost, počet výtisků na schůzce mám jednu s sebou na ukázku
 • dohodneme se na termínech odevzdání fotografií
svatební fotografie

Máte plán „B“ ?

Zejména při obřadech pod širým nebem. Říká se prší jim štěstí, ale deštníky pro všechny svatebčany je potřeba předem zajistit.