PŘEDSVATEBNÍ SCHŮZKA RANDE

Vyberte si fotografa, který je Vám sympatický a jehož fotografie se Vám opravdu líbí, vždyť bude součástí Vaší svatby a fotografie trvalou vzpomínkou na Váš den.

Také Vám položím několik otázek, které se budou týkat příprav a průběhu celého svatebního dne. Probereme také výsledný výstup focení a to zda to budou fotografie na papíře, svatební foto kniha či něco dalšího. 

cestu na obřad a z obřadu na hostinu – pokud se budete přemísťovat vozidly společné fotky před obřadem – je-li to možné dělám vždy nějakou tu společnou fotku, na které často ještě nejsou všichni, kteří dorazí na obřad, ale tento záběr bývá emočně zajímavý. Obřad, tak to je jasné napadne vás, ale některé páry mají i další součásti obřadu a někdy i specifické rituály. Potřebuji to vědět, abych zachytil vše důležité společné fotky v okolí obřadu a na dalších místech – probereme plán kde budeme fotit a jaký časový rozsah, kde budou mezi tím všichni svatební hosté a podobně hostinu a přesun na hostinu, společný tanec, krájení dortu, svatební zvyky a hrátky, které na svatbách bývají téměř pravidlem večerní párty – společné fotky. Oblečení – barvy šatů nevěsty, závoj – bude nevěsta mít při obřadu závoj přes tvář? Vlečka, barva šatů drůžiček – budou-li, ženicha světlé / tmavé Dá se čekat nějaké překvapení od kamarádů? Fotograf by neměl být překvapen…

Fotografie v elektronické podobě Vám dodám obvykle do týdne:

svatební fotokniha lepeska fotograf
svatební foto kniha – provedení, velikost, počet výtisků
  • v elektronické formě přes galerii na zabezpečeném serveru
  • pokud si vyberete a domluvíme se, tak i na papíře, základní rozměry a počet kopií
  • svatební foto kniha – provedení, velikost, počet výtisků na schůzce mám jednu s sebou na ukázku
  • dohodneme se na termínech odevzdání fotografií
svatební fotografie

Předsvatební schůzka – rande s fotografem, je milou součástí příprav na svatební den. Je to trochu o focení a popovídání si o Vaší plánované svatbě. Probereme vše podstatné a nafotíme set fotografií. Vyzkoušíte si spolupráci se mnou a trošku se i poznáme, když už budu součástí Vaší svatby.

Je-li to reálné potkáváme se na místech konání svatby a řešíme i místa focení ve svatební den.

Pro splnění zakázky budu potřebovat váš kontakt pro vystavení dokladu, ale také e-mail a telefon, na kterém budete k zastižení i den svatby.

S Vašimi osobními údaji zacházím v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. Údaje potřebuji pro realizaci zakázky a následné vyúčtování.

Při našem setkání probereme také to co vše budeme během svatebního dne fotografovat:

místo obřadu, čas od kdy budu na akci přítomen a připraven fotografovat, čas obřadu

Svatební přípravy – není to nutné, ale k současnému trendu to patří a dotváří to svatební příběh. Je to významná součást dění ve svatebního dne.

Přesun na obřad – pokud bude na jiném místě než jsou přípravy a následná hostina, budeme fotit i přesun? Bude například v kočáře, historickým vozidlem nebo zcela jinak?

Obřad bude v interiéru síně, kostela, hradu, zámku? Nebo bude venku a za jakých podmínek?

Společné svatební fotografie s hosty, rodiči, přáteli a kamarády. Jak bude organizováno následné focení nevěsty a ženicha, kolik mu věnujeme času a jak ten čas stráví ostatní hosté?

Svatební hostina – proslovy, oběd, pauza na focení, následný tanec a krájení dortu. Harmonogram bývá různý někdy operativně měněný přímo podle situace v den D. I to vše je dobré vědět předem a když s tím počítáte nijak už to pak nenaruší svatební veselí.

Tanec a následná párty – bude živá hudba? Večerní focení?

Otázek vzniká mnoho a současně zanikají při malé svatbě v kruhu nejbližší rodiny.

Abych při skupinovém focení vedle sebe nestavěl hosty, kteří by od sebe rádi stáli co nejdále, zeptám se Vás na vztahy pozvaných hostů. Jsou skvělé, uměřené, napjaté, specifické – je třeba brát ohled na…

Máte plán „B“ ?

Zejména při obřadech pod širým nebem. Říká se prší jim štěstí, ale pod deštníky pro všechny svatebčany je potřeba někde zajistit.