fotograf – TVRZ GOLČUV JENÍKOV

+420 731 513 991

lepeskamiroslav@gmail.com

ČÁSLAV / BOHEMIA

IČ : 10245511

Vyberte si fotografa, který je Vám sympatický a jehož fotografie se Vám opravdu líbí, vždyť bude součástí Vaší svatby a fotografie trvalou vzpomínkou na Váš den.

svatba Tvrz Golčův Jeníkov

Golčův Jeníkov je městečko na hranici Středních Čech a Vysočiny, s krásnou tvrzí – galerií, kde probíhají obřady. Možnosti ubytování a uspořádání hostiny a dalších svatebních oslav je v okolí několik. Pro další informace o místě a okolí mne můžete kontaktovat.

Hledáte fotografa na sezonu 2023 – 24?

Máte již vybrané místo pro obřad

Hledáte zkušenosti jiných snoubenců a fotografů?

Napište nebo zavolejte a rád se s Vámi podělím o ty své.

REZERVACI TERMÍNU provedete tím, že mne kontaktujete na e-mailu nebo telefonu.


Každá svatba je neopakovatelná

byť je fotografována na stejném místě, je zcela unikátní a takové jsou i fotografie, které dostanete.

Pokaždé je to zcela jiné a tak k tomu i přistupuji. I když jsem na stejném místě podruhé za sebou, nikdy není totéž světlo, počasí a i svatebčané jsou jiní. Proto fotografie, které vidíte  jsou především představením kvality a způsobu práce. 

Častá otázka kolik budete mít fotografií z vaší svatby je určitě na místě. Záleží to na počtu svatebních hostů. Mohu vás ubezpečit, že fotografií budete mít opravdu dostatek, ale určitě vás nebudu zahlcovat tisícovkou záběrů.


Ročně fotografuji kolem deseti svateb a každá svatba je několik dní práce. Setkání se snoubenci, obvykle několik měsíců předem a hned po svatebním dni potřebuji většinou několik dní pro zpracování fotografií.  Fotografie novomanželé mají k dispozici obvykle do týdne od svatby, pokud se nedohodneme jinak.

svatební fotokniha

Svatební zakázka končí vytištěnou knihou a vybranými fotografiemi. Termín odevzdání knihy záleží na odsouhlasení grafického návrhu pro tisk, následná výroba a dodání bývá v řádu dnů až týdne.


Ve stylu reportáže

Dobrá fotka by měla sdělit : KDO, KDE, CO dělal. Samozřejmě zachytím i klasické stylizované záběry, které si většina snoubenců přeje mít.

Často se při osobní schůzce dostaneme k otázce počasí v den svatby. Ale mohu Vás ujistit, že ať bude jakékoliv, zajímavé fotografie se podaří udělat vždy. Nejhorší počasí je žádné“ (indiánské přísloví)

Místa svatebních obřadů, kde fotím nejčastěji.

Domluvit se můžeme na kterémkoliv místě, kde si přejete mít svou svatbu.

Každé místo má své přednosti

Někdo dává přednost atraktivitě místa, někdo upřednostní větší soukromí, mnozí si přejí ubytovat všechny svatební hosty před i po oslavě.

Svatby pod širým nebem jsou v posledních letech velmi oblíbené a míst je velká nabídka.

OBŘAD VENKU

Někteří snoubenci mají oficiální část obřadu na úřadě a hlavní obřad již na zvoleném místě, kde se uskuteční svatební rituál se živly, který bývá i mnohem delší a jeho symbolický dosah je pro všechny zúčastněné životním zážitkem.


Pokud hledáte to pravé místo pro Vaši svatbu, zkušenosti fotografa z konkrétních obřadů a svatebních míst, najdete je u mne v jednotlivých odkazech, případně inspiraci na serveru MYWED nebo mi rovnou zavolejte či napište.

Veškeré kontakty najdete na začátku a dole na konci stránky.

 

WordPress Image Gallery Plugin