svatba – MLÝN MLADOTICE

Zajímavé místo pro svatbu Mladotický mlýn – Pardubický kraj. Svatba v úplném soukromí, kde budete jen vy a vaši hosté. Velký historický mlýn se zahradou a místem pro svatební obřad pod košatým stromem. V okolí je několik dalších lokalit pro focení s krásnými výhledy do krajiny.

svatba mlýn Mladotice Mladotický mlýn je rozlehlá usedlost u řeky Doubravy. Asi byste ve mlýně nečekali divadlo, ale je tam. Že budou mít ve mlýně velký sál pro kurz jogy, firemní seminář či jinou podobnou akci není tak zcela běžné. Ale toto je velká usedlost, která nabízí dostatek prostoru třeba i pro vaší svatbu.

Hledáte fotografa na svatbu sezonu 2020? Máte již vybrané místo pro obřad, nebo hledáte zkušenosti jiných snoubenců a fotografů? Napište nebo zavolejte a rád se s Vámi podělím o ty své. 

Vyberte si fotografa, který je Vám sympatický a jehož fotografie se Vám opravdu líbí, vždyť bude součástí Vaší svatby a fotografie trvalou vzpomínkou na Váš den.

Místa svatebních obřadů, kde fotím nejčastěji

ČÁSLAV ZÁMEK VILÉMOV TVRZ GOLČŮV JENÍKOV RANČ DALU ZÁMEK ŽLEBY ZÁMEK HOSTAČOV ZÁMEK KAČINA KUTNÁ HORA ZŘÍCENINA HRADU LICHNICE MLÝN MLADOTICE ZŘÍCENINA HRADU OHEB SEČ ZÁMEK ZRUČ n/S LEDEČ n/S AGNES BOHDANEČ YARD RESORT PŘEDBOJ 

Každé místo má své přednosti a výhody. Někdo dává přednost atraktivitě místa, někdo dá přednost většímu soukromí, jiný si přeje ubytovat všechny svatební hosty před i po oslavě. Svatba pod širým nebem je vyhledávaná, ale alternativně nabízené místo v případě velmi nepříznivého počasí může být na daném místě ne zcela atraktivní pro obřad. 

CENY SVATEBNÍ FOTOGRAFIE

REZERVOVAT TERMÍN

Pokud hledáte to pravé místo pro Vaši svatbu, zkušenosti fotografa z konkrétních obřadů a svatebních míst, najdete je u mne na blogu nebo mi rovnou zavolejte či napište…

ZKUŠENOSTI FOTOGRAFA – NA BLOG 

PŘEDSVATEBNÍ SCHŮZKA

 

svatební fotokniha lepeska fotograf