svatba – HOTEL AGNES BOHDANEČ

HOTEL AGNES BOHDANEČ

Hotel Agnes Bohdaneč – zámeček Ostrov, skvělé místo pro obřad i svatební hostinu. Ubytujete sebe i svatební hosty a užijete si svou svatbu v klidu a pohodě.

SVATEBNÍ FOTOGRAFIE

Vyberte si fotografa, který je Vám sympatický a jehož fotografie se Vám opravdu líbí, vždyť bude součástí Vaší svatby a fotografie trvalou vzpomínkou na Váš den.

pošlete mi poptávku na e-mail nebo volejte +420 731 513 991 – dohodněte si předsvatební schůzku

Na všechny otázky k vaší svatbě si odpovíme během osobního rozhovoru. Schůzka se snoubenci kde se vzájemně poznáme a ujistíme se, že spolupráce přinese skvělé fotografie z vašeho svatebního dne.

Svatební zakázka končí vytištěnou knihou a vybranými fotografiemi. Termín odevzdání knihy záleží na odsouhlasení grafického návrhu pro tisk, následná výroba a dodání bývá v řádu dnů až týdne.

Pokud hledáte inspiraci, zkuste server MYWED nebo mi rovnou zavolejte či napište.

Praha, Havlíčkův Brod, Hradec Králové, Chotěboř, Chrudim, Jihlava, Kolín, Kutná Hora, Pardubice, Třemošnice, Říčany, Zruč nad Sázavou

Dobrá svatební REPORTÁŽNÍ fotka vypovídá Kdo, Kde a Co dělal. Zachytíme i stylizované záběry, které si většina snoubenců přeje mít a mají své místo ve svatebním albu.

Počasí ve svatební den. Mohu Vás ujistit, že ať bude jakékoliv, zajímavé fotografie se podaří udělat vždy.

Nejhorší počasí je žádné“ (indiánské přísloví)