+420 731 513 991

lepeskamiroslav@gmail.com

ČÁSLAV / BOHEMIA

svatební fotograf Zámek Kačina

Plánujete svatbu na zámku a hledáte zkušenosti ostatních párů a fotografů, kteří konkrétní místo dobře znají? Zámek Kačina je velmi oblíbený s několika místy pro svatební obřad uvnitř, ale i venku v zámeckém parku. V letní sezóně je téměř jisté, že uvidíte několik svateb najednou.

 

Hledáte fotografa na svatbu sezonu 2019 – 20? Máte již vybrané místo pro obřad, nebo hledáte zkušenosti jiných snoubenců a fotografů? Napište nebo zavolejte a rád se s Vámi podělím o ty své. 

Vyberte si fotografa, který je Vám sympatický a jehož fotografie se Vám opravdu líbí, vždyť bude součástí Vašeho svatebního dne a fotografie trvalou vzpomínkou na Váš den. 

Místa svatebních obřadů, kde fotím nejčastěji.

ČÁSLAV ZÁMEK VILÉMOV TVRZ GOLČŮV JENÍKOV RANČ DALU ZÁMEK ŽLEBY ZÁMEK HOSTAČOV ZÁMEK KAČINA KUTNÁ HORA ZŘÍCENINA HRADU LICHNICE MLÝN MLADOTICEZŘÍCENINA HRADU OHEB SEČ ZÁMEK ZRUČ n/S LEDEČ n/S AGNES BOHDANEČ YARD RESORT PŘEDBOJ 

Každé místo má své přednosti a výhody. Někdo dává přednost atraktivitě místa, někdo dá přednost většímu soukromí, jiný si přeje ubytovat všechny svatební hosty před i po oslavě. Svatba pod širým nebem je vyhledávaná, ale alternativně nabízené místo v případě velmi nepříznivého počasí může být na daném místě ne zcela atraktivní pro obřad.

CENY SVATEBNÍHO FOTOGRAFA 

PŘEDSVATEBNÍ SCHŮZKA

REZERVOVAT TERMÍN

Pokud hledáte to pravé místo pro Vaši svatbu, zkušenosti fotografa z konkrétních obřadů a svatebních míst, najdete je u mne na blogu nebo mi rovnou zavolejte či napište…

ZKUŠENOSTI FOTOGRAFA – NA BLOG