+420 731 513 991

lepeskamiroslav@gmail.com

ČÁSLAV / BOHEMIA

Zámek Vilémov je vhodným místem pro ty, kdo dávají přednost klidnému průběhu svatebních oslav bez nutnosti se přemísťovat. Možnosti ubytovat okolo sta svatebních hostův klidném prostředí Vysočiny uprostřed Čech. 

svatba_Vilemov_M69L0945 

Hledáte fotografa na svatbu sezonu 2020? Máte již vybrané místo pro obřad, nebo hledáte zkušenosti jiných snoubenců a fotografů? Napište nebo zavolejte a rád se s Vámi podělím o ty své. 

Vyberte si fotografa, který je Vám sympatický a jehož fotografie se Vám opravdu líbí, vždyť bude součástí Vaší svatby a fotografie trvalou vzpomínkou na Váš den.

Místa svatebních obřadů, kde fotím nejčastěji

ČÁSLAV ZÁMEK VILÉMOV TVRZ GOLČŮV JENÍKOV RANČ DALU ZÁMEK ŽLEBY ZÁMEK HOSTAČOV ZÁMEK KAČINA KUTNÁ HORA ZŘÍCENINA HRADU LICHNICE MLÝN MLADOTICE ZŘÍCENINA HRADU OHEB SEČ ZÁMEK ZRUČ n/S LEDEČ n/S AGNES BOHDANEČ YARD RESORT PŘEDBOJ 

Každé místo má své přednosti a výhody. Někdo dává přednost atraktivitě místa, někdo dá přednost většímu soukromí, jiný si přeje ubytovat všechny svatební hosty před i po oslavě. Svatba pod širým nebem je vyhledávaná, ale alternativně nabízené místo v případě velmi nepříznivého počasí může být na daném místě ne zcela atraktivní pro obřad. 

CENY SVATEBNÍ FOTOGRAFIE

 

REZERVOVAT TERMÍN

Pokud hledáte to pravé místo pro Vaši svatbu, zkušenosti fotografa z konkrétních obřadů a svatebních míst, najdete je u mne na blogu nebo mi rovnou zavolejte či napište…

ZKUŠENOSTI FOTOGRAFA – NA BLOG 

 

PŘEDSVATEBNÍ SCHŮZKA   

 

Zámek Vilémov obřadní místo venku

Svatební obřad v zámeckém parku, pokoj, kde obvykle stráví svou první noc novomanželé.

Zamek_Vilemov_M69L0728_hdrw

Zamek_Vilemov_M69L1047_hdrw

Zamek_Vilemov_M69L1060_hdrw