+420 731 513 991

lepeskamiroslav@gmail.com

ČÁSLAV / BOHEMIA

Čáslav historické město v rovině se stabilním počasím, dobrou dostupností na hlavní trase Praha, Brno, Bratislava. Plánujete svatbu v Čáslavi nebo jejím okolí a hledáte fotografa, který místo dobře zná a dodá Vám přesně takové fotografie jaké si představujete?

svatební fotografie ČáslavHledáte fotografa na svatbu sezonu 2020? Máte již vybrané místo pro obřad, nebo hledáte zkušenosti jiných snoubenců a fotografů? Napište nebo zavolejte a rád se s Vámi podělím o ty své. 

Vyberte si fotografa, který je Vám sympatický a jehož fotografie se Vám opravdu líbí, vždyť bude součástí Vaší svatby a fotografie trvalou vzpomínkou na Váš den.

Místa svatebních obřadů, kde fotím nejčastěji

ČÁSLAV ZÁMEK VILÉMOV TVRZ GOLČŮV JENÍKOV RANČ DALU ZÁMEK ŽLEBY ZÁMEK HOSTAČOV ZÁMEK KAČINA KUTNÁ HORA ZŘÍCENINA HRADU LICHNICE MLÝN MLADOTICE ZŘÍCENINA HRADU OHEB SEČ ZÁMEK ZRUČ n/S LEDEČ n/S AGNES BOHDANEČ YARD RESORT PŘEDBOJ 

Každé místo má své přednosti a výhody. Někdo dává přednost atraktivitě místa, někdo dá přednost většímu soukromí, jiný si přeje ubytovat všechny svatební hosty před i po oslavě. Svatba pod širým nebem je vyhledávaná, ale alternativně nabízené místo v případě velmi nepříznivého počasí může být na daném místě ne zcela atraktivní pro obřad. 

CENY SVATEBNÍ FOTOGRAFIE

 

REZERVOVAT TERMÍN

Pokud hledáte to pravé místo pro Vaši svatbu, zkušenosti fotografa z konkrétních obřadů a svatebních míst, najdete je u mne na blogu nebo mi rovnou zavolejte či napište…

ZKUŠENOSTI FOTOGRAFA – NA BLOG 

 

PŘEDSVATEBNÍ SCHŮZKA

 

 

svatební fotograf Čáslav

předsvatební focení, kdy současně vybíráme místa, kde budeme fotografovat ve svatební den… svatební fotograf Čáslav   svatební fotograf Čáslav a je to tady… svatební fotograf Čáslav svatební fotograf Čáslav Další fotografie ze svateb nejen v Čáslavi.