kontakty

miroslav@lepeska.cz / +420 731 513 991

yourchance - začni správně

Moje spolupráce s yourchance o.p.s. začala v roce 2014,  s potřebou fotografií pro webové stránky projektu Začni správně. Od té doby pokračuje v dokumentování aktivit organizace. Další fotografie můžete vidět na stránkách projektu. Jednou z akcí byl ples yourchance v Grand Hotelu Bohemia.

Článek o projektu na i-Dnes

 

 

 

nabídka

Fotografické služby, včetně fotografií na papíře a dalších materiálech (plátno, plasty, kov, textil a další). Mohu vám z fotografií připravit fotoknihu, případně vám s jejím sestavením mohu pomoci. Realizovat váš projekt můžeme v lokacích, na kterých se dohodneme. Při vzájemné domluvě není větší dopravní vzdálenost překážkou. Spolupracuji s grafiky, tiskaři, vizážisty a konkrétní projekt můžeme realizovat do finální podoby plakátu, pozvánky, obalu, knihy, výstavy.
Dále nabízím konzultace při výběru foto techniky, zaškolení a pomoc se zvládnutím jejich funkcí. Rovněž vám mohu pomoci při zvládnutí zpracování fotografií. Hodinová sazba začíná na 300,- podle náročnosti. Neváhejte mi napsat nebo zavolat s konkrétním dotazem, problémem či požadavkem.