kontakty

miroslav@lepeska.cz / +420 731 513 991

yourchance - začni správně

Moje spolupráce s yourchance o.p.s. začala v roce 2014,  s potřebou fotografií pro webové stránky projektu Začni správně. Od té doby pokračuje v dokumentování aktivit organizace. Další fotografie můžete vidět na stránkách projektu. Jednou z akcí byl ples yourchance v Grand Hotelu Bohemia.

Článek o projektu na i-Dnes: http://ona.idnes.cz/rodina-ji-odlozila-i-oskubala-musela-si-zmenit-jmeno-rika-monika-pw6-/spolecnost.aspx?c=A160509_114202_spolecnost_jup

 

Co nabízím?

Výstupem focení mohou být nejen digitální data ale i tištěné fotografie na široké škále materiálů. Od papírového plakátu po plátna, textilie, plasty, hliník a další používané podklady. Mohu vám z fotografií připravit fotoknihu, případně vám s jejím sestavením mohu pomoci. Pocházím z Čáslavi a většinu prací realizuji ve Středočeském kraji včetně Prahy. Váš projekt je možné nafotit v lokacích, na kterých se dohodneme. Při vzájemné domluvě není větší dopravní vzdálenost překážkou. Spolupracuji s dalšími profesionály a pro konkrétní projekt utvoříme tým, který se postará o vizáž a celkovou úpravu, ale také o následné grafické návrhy, a jejich realizaci do tiskové podoby plakátu, pozvánky, obalu, knihy... Nabízím konzultace při výběru foto techniky, zaškolení a pomoc se zvládnutím jejich funkcí. Pomoc při zpracování dat. Konzultace je možná v rámci osobního setkání. Cena za konzultaci je 300,-/hod. Nabídka je určená pro širokou veřejnost.

Využijte kontaktů k rezervaci termínu pro focení nebo konzultace.

Cenovou nabídku (balíček), pro Vás vytvořím na míru, podle konkrétních požadavků.

+420 731 513 991 / miroslav@lepeska.cz / IČ: 10245511