Portét

Byznys portrétní fotografie v pohodlí ateliéru můžeme v Čáslavi, Kolíně, nebo přijedu za vámi, včetně potřebné techniky. Můžeme fotit v prostředí, kde se budete cítit uvolněně a příjemně. Poptat a rezervovat termín si můžete hned na telefonu 731 513 991 nebo e-mailu.

Možná máte přesné konkrétní zadání co potřebujete. Ale možná teprve hledáte inspiraci pro konkrétní focení. Můžeme se nejdříve potkat a probrat vše co je to pravé právě pro vás. Zavolejte nebo napište na e-mail a domluvte si termín.

Osobní portréty, ale i společná školní fotografie žáků a studentů. Nejen žáci základní a střední školy mají z každého školního roku společnou fotografii. Většinou chodí do mnoha zájmových kroužků a společenských organizací, kde mají mnohdy ještě silnější vazbu na své kamarády. Kreativní společná fotografie časem nabývá na hodnotě pro celou skupinu, která společně prožívá část svého života.

Sejdete se po mnoha letech a to si zaslouží společnou fotografii všech zúčastněných. Focení pro spolkový kalendář, osobní album, archiv sdružení, společná fotografie třídy, samozřejmě sem patří i skupinová svatební fotografie. Fotografie na papíře pro všechny zúčastněné.

LIFESTYLE – portrét (prohlédnout si)

 byznys, portrétní, fotografie