kontakty

fotomirekle@gmail.com / +420 731 513 991 / lepeskamiroslav@gmail.com

svatba Zámek Kačina

Plánujete svatbu na zámku a hledáte zkušenosti ostatních párů a fotografů, kteří konkrétní místo dobře znají? Zámek Kačina je velmi oblíbený s několika místy pro svatební obřad uvnitř, ale i venku v zámeckém parku. V letní sezóně je téměř jisté, že uvidíte několik svateb najednou.

Hledáte fotografa na svatbu v roce 2019? Máte již vybrané místo pro obřad, nebo hledáte zkušenosti jiných snoubenců a fotografů? Napište nebo zavolejte a rád se s Vámi podělím o ty své. Rezervace termínů na následující svatební sezónu 2019 – 2020.

Pro rezervaci fotografa na svatební termín v roce 2019 napište, popřípadě zavolejte a ověřte si zda mám Váš termín volný –  fotomirekle@gmail.com  / 731 513 991.

Místa svatebních obřadů v okolí Čáslavi, Zámek Vilémov, Tvrz Golčův Jeníkov, Ranč DaluZámek Žleby, zámek Hostačov, Zámek Kačina, Kutná Hora, zřícenina hradu Lichnice, Třemošnice, Mlýn Mladoticehrad Oheb na Seči, Zámek Zruč n/S, Ledeč n/S., okolí Prahy. Každé místo má své přednosti a výhody. Někdo dává přednost atraktivitě místa, někdo dá přednost většímu soukromí, jiný si přeje ubytovat všechny svatební hosty před i po oslavě. Svatba pod širým nebem je vyhledávaná, ale alternativně nabízené místo v případě velmi nepříznivého počasí může být na daném místě ne zcela atraktivní pro obřad. Pokud se chcete zeptat na zkušenosti fotografa s konkrétními místy, zavolejte nebo napište a můžeme se i sejít a probrat možnosti.

Záleží jen na vás, kolik času si budete přát mít fotografa na své svatbě.  Cenu projednávám se snoubenci v rámci předsvatební schůzky. Napište mi, jaká jsou Vaše přání a představy.

Na co se zeptat svatebního fotografa?
V podstatě na cokoliv co vás napadne v souvislosti s vaší svatbou. Jistě máte spousty otázek, ale pokud přesně nevíte, zde jsou nejčastější a ty zásadní.

Na co se fotograf ptá, když se domlouváme na focení svatby. Některé dotazy jsou samozřejmé, jiné nejsou až tak běžné, ale všechny souvisí s potřebou vědět vše podstatné aby bylo možné se účastnit svatby jako fotograf, který vám odevzdá zajímavé fotky z onoho dne.

Zkušenosti ze svateb na konkrétních místech mohou být užitečné pro plánování a výběr místa vaší svatby. Pokud hledáte nějakou konkrétní informaci a nenalezli jste jí, napište a nebo zavolejte.

Něco o mě

Fotografování je příležitostí k vnímání světel a stínů. Baví mne sledovat jak ovlivňuje tváře lidí, předměty, krajinu. Poprvé jsem rozebral fotoaparát a zkoumal jak je ta clona a závěrka udělaná v nějakých šesti letech. Pak jsem s Flexaretou chodil po okolí a pokoušel se zachytit záběry, které mi připadaly zajímavé. Nepodařilo se mi docílit kouzla snímků z fotografických knih. Mnoho let jsem objevoval kompozici obrazu a vliv světla na objekty. I když jsem s výsledky nebyl spokojený, samotný proces pořízení snímků a jejich zpracování mi přinášel radost a pocity štěstí. Uvědomuji si, že to ve mě zůstalo i po dobu, kdy jsem se plně věnoval zcela jiným oborům. Nadšení pro věc je pro mne zdrojem energie danou aktivitu rozvíjet a zdokonalovat se v ní. Po roce 2000 jsem se postupně začal fotografii věnovat intenzivněji. Z počátku jsem si to ani sám neuvědomoval, ale začínal jsem vidět světlo tak nějak jinak. Postupně jsem zjišťoval, že stále více potřebuji vyvažovat pracovní svět techniky něčím kreativním a tvůrčím. Znovu jsem po několikaleté pauze zašel do čáslavského fotoklubu (založen r. 1919), ve kterém jsem členem od roku 85. Postupně jsem rozpoznával, která témata jsou mi blízká a přes další hledání a nalézání jdu cestou portrétní a reportážní fotografie. Fotka mi pomáhá vidět svět z mnoha úhlů a nahlédnout i dovnitř situací a dění kolem. Být plně v přítomném okamžiku je příjemná nutnost k pořízení dobré fotky.